Programu Polecającego na naszym projekcie L2EU.com

Discussion in 'Polish Board' started by Ariy, Jun 26, 2017.

 1. Ariy

  Ariy Administrator

  Ogłaszamy dziś start Programu Polecającego na naszym projekcie L2EU.com
  [​IMG]
  Oczywiste jest to, że granie w Lineage 2 jest o wiele ciekawsze, gdy grasz ze swoimi przyjaciółmi. Tym razem zwołanie paczki na nowy serwer przyniesie wam nie tylko więcej frajdy z gry, ale również prawdziwy zysk! Możecie pomóc sobie wzajemnie zebrać więcej waluty z każdej dotacji.

  Dajemy naszym graczom możliwość zarobienia prawdziwej kasy poprzez Program Polecający. Tak więc zbierzcie swoich przyjaciół i zgarniajcie kasę.

  Bardzo ważne jest, aby użyć specjalnego linku z osobistego panelu zarządzania waszym kontem. Upewnijcie się, że wasi znajomi rejestrują się używając właśnie tego linku.

  Tutaj znajdzie wasz osobisty link: http://l2eu.com/account/referral/

  Warunki Programu Polecającego:

  W panelu zarządzania waszym kontem znajduje się specjalny link, który trzeba przekazać znajomemu. Po utworzeniu przez niego konta poprzez ten link zaczniecie otrzymywać bonusy od dotacji znajomych.

  Otrzymacie 5% z każdej dotacji, której dokonają wasi znajomi, ci zarejestrowani poprzez wasz osobisty link, po zaoszczędzeniu więcej niż 5 EURO będzie możliwość wyciągnięcia kasy.

  Jeśli zdecydujecie, że chcecie zaoszczędzone pieniądze zainwestować w grze to premia będzie podwójna, otrzymacie 10% z każdej dotacji jako TOD!

  Przykład: Dałeś koledze link z osobistego panelu zarządzania kontem. Twój kolega utworzył konto za pośrednictwem tego linku. Jeśli kolega postanowi zrobić dotację i wpłaci na swoje konto np. 20 euro to ty automatycznie otrzymasz 1 euro premii, czyli obiecane 5%. Po zebraniu co najmniej 5 euro będziesz mógł je wypłacić za pośrednictwem PayPal lub Webmoney wallet. Jeśli zdecydujesz, że chcesz te 5 euro zainwestować w grę to my dorzucamy podwójną wartość transferowanej ilości w postaci TODów, czyli w tym przypadku będzie to 300 TOD (1 euro = 30 TOD).
  [​IMG]
  W odpowiedniej zakładce w panelu zarządzania kontem można sprawdzić stan swoich premii.
   

Share This Page