Clan romanesc recruteaza

Discussion in 'Romanian Board' started by VladyHD, Dec 18, 2016.

1. VladyHD

VladyHD Member

Salut, vreau sa anunt ca, clanul DaciaNs recruteaza romani, clanul este lvl 5 si in crestere , clan leader mai mereu on, deci ce mai asteptati? :p pm ingame JaXy/MosMitica/Kendy/Magicalcrit/TheOrcBlow va asteptam cu multa caldura in inima clanului :p

2. gabi

gabi Member

salll in sfarsit niste romani pe aici :) a mai fost un clan Armada dar s-au lasat :) ma bucur ca va apucati :p

3. L1TO

L1TO Member

Salutare,

Eu si sotia cautam un clan :D , suntem din Iasi.
    p.m in joc: M3rkell / MManu

4. VladyHD

VladyHD Member

spre deosebire de altii nu avem pretentii gen +70 :) te asteptam

5. VladyHD

VladyHD Member

va asteptam cu drag :p

L1TO likes this.
  6. taribo

taribo Member

Stiu ca nu e locul potrivit dar sunt curios, cam cata lume e on in medie aici ?

7. L1TO

L1TO Member

Eu cred ca 1mie+ sunt sigur.

8. VladyHD

VladyHD Member

in caz ca te intrebi da are intr-un fel feelingul ala de old dex dar nu se compara :) + o gramada de rusnaci obositi

9. taribo

taribo Member

Asta intrebam, dar vad ca se vand iteme si char`uri aici deci pas. Atmosfera de dex este pe l2dawn plus multi care au jucat pe dex. In 6-7 luni nu se mai joaca nimeni din cauza CS.

10. L1TO

L1TO Member

Asta este doar opinia ta, noi crestem clanul si cu zi ce trece devenim tot mai tari.

Sunt sigur ca nu 7 luni ci doar 1 maxim si-i batem rau.

11. taribo

taribo Member

Nu trebuie sa te superi :) da este opinia mea, mai ales ca am jucat cu ei pe ultimele 3 servere. Problema cu serverul asta e ca nu e durabil, oricum have fun.

12. derutatu

derutatu Member

mai joaca cineva ?

Share This Page